TESLA - ENERGIA / Innowacyjne rozwiązania dla Twojej Firmy
     Fundacji im. Nikoli Tesli z siedzibą w Polsce. KRS 0000443710, NIP 5423229178, REGON 200750812
                                Nr konta bankowego - 72 1950 0001 2006 5385 6385 0002
tel./fax.: +48 690 612 530; e-mail: fundacjatesli@interia.pl

Współpraca zagraniczna

TESLA - ENERGIA poszukuje prywatnych i tylko prywatnych inwestorów (mile widziani inwestorzy z Polski) z branży Kosmiczno-Lotniczej, Energetycznej, Motoryzacyjnej, Stoczniowej w celu zawiązania spółek z udziałem Fundacji im. Nikoli Tesli. Będą to następujące spółki o zasięgu światowym: 
  1. Kosmiczno-Lotnicza + Polski Ośrodek Lotów Kosmicznych (POLK) Seryjna produkcja załogowych i bezzałogowych Antygrawitacyjnych Obiektów Latających - UFO.
  2. Motoryzacyjna - Produkcja + Przerabianie wszystkich samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników rolniczych (benzyna i diesel) na napęd tlenowo-wodorowy. Produkcja tlenu i wodoru będzie się odbywała bezpośrednio w pojeździe z wody (Aparat Hofmana) co drastycznie obniży ceny paliwa z ok 8 złotych za litr (benzyna, diesel) do 0,30 PLN/dm3  (30 groszy za 1 litr) - cena zakupu wody.
  3. Energetyczna - Wysokonapięciowe Elektrownie Tesli stawiane na pustyniach.
  4. Stoczniowa - Produkcja nowego typu statków + przerabianie wszystkich jednostek pływających na napęd tlenowo-wodorowy lub elektryczny.   

**Współpraca z Fundacją im. Tesli (TESLA - ENERGIA) będzie się odbywała na zasadach know-how w oparciu o Umowy Franczyzy. W zamian za 1% ceny prądu, który Elektrownie lub Agregaty Prądotworcze Tesli wytworzą. 

Know-haw - to całokształt wiadomości, czyli fachowej wiedzy oraz doświadczeń w zakresie technologii i procesu produkcyjnego dla określonego wyrobu lub usługi, które nie są powszechnie znane ani łatwo dostępne w postaci badań naukowych, wiedzy technicznej lub organizacyjnej o charakterze poufnym lub tajnym.

Dobrami chronionymi umową know-how mogą być np:
  1. Nieopatentowane wynalazki,
  2. Niezarejestrowane wzory użytkowe,
  3. Informacje techniczne dot. stosowania patentów lub wzorów użytkowych, doświadczenie administracyjne i organizacyjne związane z własnością przemysłową.

Umowa Franczyzy

Umowa franczyzy - należy do kategorii tzw. umów nienazwanych, co oznacza że nie istnieją żadne przepisy prawa które regulowałyby obowiązkową zawartość takiej umowy i wskazywały, które z jej postanowień mają charakter na tyle istotny, że nie mogą być dowolnie przez strony modyfikowane, a które mogą być przez nie dowolnie zmieniane. Dopuszczalność zawierania umowy franchisingu (podobnie jak kiedyś leasingu) w polskim prawie wynika z tzw. zasady swobody zawierania umów sformułowanej w art. 353 za znaczkiem 1 kodeksu cywilnego, zgodnie z którym "strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku, ustawie ani zasadom współżycia społecznego".

* Elektrownie Tesli
- choć te alektrownie są lepszą alternatywą dla Elektrowni Jądrowych lub Elektrowni Ogniowych (węglowe, gazowe, olejowe itp.) Niestety - nie da się ich instalować w terenie zabudowanym. Zakłócają one pracę urządzeń RTV, telefonów komórkowych, komputerów itp. w obrębie kilku kilometrów a w bliskiej odległości (kilkaset metrów) niszczą elektronikę w tych urządzeniach. Wewnątrz Elektrowni jest bezpiecznie. Wymaga to jednak utworzenia tzw "Strefy Bezpieczeństwa" a co za tym - idzie bezpieczniej jest je stawiać poza terenem zabudowanym lub na pustyniach.

Lepsza przyszłość - zeroemisyjność.
Urządzenia prądotwórcze w posiadaniu, których jest Fundacja Tesli - nie tylko spełnianiają surowe kryteria związane z bezpieczeństwem środowiska (zeroemisyjność) a co za tym idzie mają pozytywny wpływ na zdrowie i życie ludzi i zwierząt, to na dodatek posiadają inne zalety "ekonomiczne":
  • Są bardzo tanie w produkcji.
  • Wytwarzają duże moce przy bardzo małych gabarytach.
  • Zapewniają stałość dostaw energii przez 24 godziny na dobę. 
  • Drastycznie obniżają ceny energii dla klienta. 

** Fundacja Tesli - nie podejmie żadnej współpracy z polskimi instytucjami państwowymi ani z państwowymi firmami, w których choć minimalne udziały posiada Skarb Państwa. 
Niestety ale fundacja wyczerpała już po 14 latach - wszelkie formy nawiązania współpracy z państwowymi firmami i instytucjami takimi jak Sejm i Senat, Premier, Prezydent, MON, Polska Agencja Kosmiczna, Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Polska Akademia Nauk, Państwowe Uczelnie Techniczne i Instytuty Badawcze, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowe Centrum Nauki, Polskie Grupy Energetyczne, Polskie Grupy Zbrojeniowe itp.  

Są to instytucje kierowane przez bandę partyjnych pasożytów (hołota partyjna), która na wszelkie możliwe sposoby utrudniają dla Prywatnych Firm i Organizacji dostęp do fundyszy na badania i rozwój, wdrażania nowych technologii do przemysłu, a także działalności związanej  z rozpowszechnianiem i promowaniem nowych odkryć naukowych (DUN - Działalność Upowszechniająca Naukę).
Mikołaj Kopernik nie otrzynałby dzisiaj od tych instytucji żadnego wsparcia ani pomocy finansowej na popularyzację swoich odkryć !!!   

Pobierz pliki

Pobierz pliki

Co możemy Wam zaproponować ?
Dla Klientów:
  1. Własną Elektrownię i najtańszy prąd na rynku.
  2. Obniżenie kosztów życia, kosztów usług i kosztów produkcji. 
  3.  Niezależność od monopolu Koncernów Energetycznych.
  4. Praktycznie darmowe ogrzewanie budynków.
  5. Samowystarczalność energetyczna  bez drogiego gazu, węgla i ropy 
  6. Możliwość dodatkowego zarobku poprzez sprzedaż nadwyżek prądu.
  7. Zwrot kosztów budowy elektrowni nastąpi po ok. 12 miesiącach. 
**Uwaga: Produkcja prądu na "potrzeby własne"
z własnej elektrowni nie wymaga uzyskania koncesji w Urzędzie Regulacji Energetyki na produkcję, dystrybucję i sprzedaż prądu - jeżeli nie będziecie sprzedawali tego prądu dla innych odbiorców (sąsiadów). Przecież z samym sobą  nie zawiera się umów ani nie wystawia sobie żadnych faktur, a co za tym idzie nie jest to prowadzenie działalności gospodarczej w rozumieniu polskich przepisów. 

Jak mawiał wiele lat temu genialny inżynier i wynalazca Nikola Tesla (1856–1943), którego imię nosi ta fundacja:
„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców. Energia elektryczna jest wszech obecna i dostępna w nieograniczonych ilościach. Może ona zasilać maszynerię świata bez potrzeby węgla, gazu czy innych paliw”. 

Jeśli chodzi o produkcję potrzebnej nam energii... należy zamiast paliw kopalnych używać - Tlenu i Wodoru z wody. Po spaleniu tych gazów oprócz dużej ilości energii powstaje nieszkodliwa zwykła woda (para wodna). 

Jak produkować tlen i wodór z wody ?
Za pomocą taniego prądu elektrycznego - metodą elektrolizy. Dwie elektrody zanurzone w wodzie  i gotowe (Aparat Hofmana)Są to od dawna znane metody !!! Skąd wziąć prąd ? 
Ze Słońca oraz innych darmowych źródeł !!!! 
Słońce produkuje energię czystą, nieskończoną i bezpłatną. Moc promieni słonecznych, które docierają do naszej planety w ciągu tylko jednej godziny, są równe rocznej konsumpcji energii - Całej Ludzkości.
**Pytanie ciekawostka 
Skąd Nikola Tesla w 1899 roku brał prąd elektryczny do zasilania swojego Laboratorium w Colorado Springs ( pustynia na środku USA) w którym wytwarzał błyskawice do 30 metrowej długości ... skoro Sieci Energetycznych jeszcze wtedy nie było a pierwszą elektrownię węglową na świecie zbudowano w Nowym Yorku w 1882 roku (T. Edison) zaś pierwszą elektrownię wodną na świecie wybudowano na wodospadzie Niagara (16 listopada 1896 roku na granicy Kanady i USA), którą zaprojektował sam Nikola Tesla - od których to elektrowni dzieli Colorado Springs odległość mierzona tysiącach kilometrów - znikąd ??? 
Odpowiedź: Nikola Tesla nazywał to "Eterem" - pobierał i gromadził energię  z "przestrzeni", która nas otacza. 
Niestety - ale Rząd PiS, Sejm ani Prezydent nie chcą niezależności energetycznej Polski ani obniżenia cen energii i ciepła w Polsce. 
Kreator stron internetowych - przetestuj